Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Event..?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Poszukuje firmy, u której mógłbym wynająć sporą powierzchnię na event. Już pisze konkrety. Chciałbym zorganizować duży event w Warszawie, ale niestety nie do końca wiem do jakiej firmy można o takie coś się zwrócić. Chodzi o to, że wiecie, potrzebuje sporej hali i fajnie jakby jakaś firma wynajmowała przestrzeń i nawet pomagała w konkretnym evencie. Chodzi tu o jakieś catering, porady itp. Znacie może firmę ze stolicy która się tym zajmuje?
O kolego, brzmi bardzo ciekawie. Od dawna organizujesz takie eventy? Czy to ma być coś pierwszego w Twojej aranżacji? Jestem mega ciekaw, bo często jeżdżę na festiwale i eventy różne muzyczne i uwielbiam jak ktoś coś kreatywnego i innowacyjnego organizuje Wink
No to ma być pierwszy większy event, z gronem znajomych chcemy zorganizować coś naprawdę super.. nie chcę zdradzić za dużo, ale ma to być związane też z muzyką Wink Ale właśnie kurka nie mogę znaleźć firmy która by się tego podjęła.. jakieś rady?
Spróbuj wejść na stronkę praskadrukarnia.pl to świetna firma, która właśnie specjalizuje się w takiego typu ofertach. Wiesz, organizacja eventów, udostępnianie hal, pomoc przy konkretnych wydarzeniach itp. są mega elastycznie i u mnie na uczelni parę osób coś u nich organizowało i mają bardzo dobrą reputację.
Brzmi bardzo zachęcająco. O dziwo jakoś pominąłem tę stronkę jak szukałem, dziwne Wink ale tak to już jest jak się szuka głównie na telefonie. Mniejsza z tym, gorąco dziękuje! Na pewno skorzystam z rady i się do nich zgłoszę. Mam nadzieję, że uda się z nimi nawiązać kontakt. Pozdrawiam!
Kurcze, też w przeszłości organizowałam takie coś, tzn szłam do firmy z pomysłem i mi pomagali to realizować. Piękne czasy, czułam wtedy, że faktycznie mam kontrolę nad swoim życiem.. teraz to tylko ciągle nudna praca i nijakie małżeństwo. Szkoda, że tak nudne prowadzę życie, bo najchętniej bym gdzieś wyjechała i się wyszalała, brakuje mi tego..
Przekierowanie