Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Co kupić koleżance na wieczór panieński?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema, moja przyjaciółka wychodzi za mąż i szykuje się wieczór panieński. Co można kupić na taką okazję. Kompletnie nie mam pomysłu. To jest taka specjalna okazja, ze w sumie chciałabym jej dać coś fajnego. Z drugiej strony to jeszcze nie jest wesele, wiec raczej nie kupuje się zbyt dużych rzeczy. No i można sobie pozwolić na większa frywolność. macie jakieś pomysły.
A myślałaś może o damskiej bieliźnie erotycznej? Ja dałam taką fikuśna koszulkę koleżance i bardzo się ucieszyła. Szczególnie, że w sumie to fajnie cos tak luksusowego, a sama pewnie nigdy by się nie odważyła na takie zakupy.
Z reguły prezenty na wieczory panieńskie są zabawne i lekko pikantne. Coś erotycznego jak najbardziej. Tylko ważne, żebyś miała na uwadze to jaka jest twoja koleżanka i jeśli wiesz, ze jest raczej pruderyjna to nie kupuj jej czegoś zbyt erotycznego. Może jakieś seksowne ubranie.
Dla bardziej skromnych koleżanek idealne będą pończochy. Można wybrać takie, które są jednocześnie pociągające, ale nienachlane. W każdym razie zgadzam się, że fikuśny ciuszek to doskonały pomysł.
Bardzo dobry pomysł. Na pewno wykorzystam.
Przekierowanie