Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Przechowywanie ważnych danych firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Mam takie pytanie – czy istnieje możliwość przechowywania pewnych danych firmy w taki sposób żeby nie zabierały miejsca na komputerze na którym pracuję, ale żebym miała do nich jednocześnie szybki dostęp? Coś takiego jakby były zarchiwizowane ale żebym nie musiała ich długo szukać i odzyskiwać, czyli dokładnie chodzi mi o rozwiązanie pomiędzy. Mam nadzieję że w miarę przyzwoicie to wyjaśniłam bo jest to dla mnie niezwykle ważne, pozdrawiam.
Bez problemu cię zrozumiałem, proszę to powinno pomóc - http://www.indata-solutions.pl/kolokacja-zasobow. Od dwóch lat korzystam z tej serwerowni i jestem bardzo zadowolony bo wszystkie mniej potrzebne informacje z których korzystam sporadycznie, ale potrzebuję do niego szybkiego i nieograniczonego dostępu przechowuję na serwerze, tak żeby pozostali pracownicy mieli do nich dostęp.
Wielkie dzięki, już myślałam że nikt mnie nie zrozumie Big Grin. Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć czym back up różni się od archiwizacji?
Różnica jest prosta - program do backupu danych tworzy kopię wskazanych plików tak żeby nie uległy one utracie w przypadku uszkodzenia komputera. Archiwizacja nie zmieniła swojego znaczenia i tyczy się dokładnie tej samej czynności co w przypadku dokumentów papierowych – porządkowe odseparowanie od informacji których używamy na co dzień. Pozdrawiam
Czesc, znam te firme którą kolega polecił i również ich polecam. Jeżeli interesuje cię naprawdę porządna i sprawdzona firma IT Warszawa nie ma lepszych specjalistów. Sami wiecie jakie teraz mamy czasy, nawet małe biuro wymaga solidnego wsparcia informatycznego a mnie po prostu nie stać żeby zatrudnić specjaliste na stałe. Korzystając z usług tej firmy IT mogę oczekiwać pomocy 24 h i ciekawych rozwiązań wspomagających pracę.
Jestem w identycznej sytuacji, ale nawet kiedy się rozwinę i będę miał możliwości stworzenia własnego departamentu IT to i tak będę korzystał z firmy zewnętrznej. Przekonałem się że na dobrych specjalistach warto polegać, a nie wiem co musiałoby się wydarzyć żebym z nich zrezygnował.
Przekierowanie