Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Jakie okna firma gdzie szukać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy wiecie jakie firmy w okolicy Szczecina mogę znaleźć żeby kupić okna? Zależy mi na dobrym wykonaniu ale też nie za drogich oknach. Kończymy właśnie z mężem budowę domu i zastanawiamy się nad oknami. Ale nie wiemy na co się zdecydować i gdzie szukać. PCV czy raczej aluminium? Kilka okien będzie też na wymiar. Kogo polecacie?
jeśli jesteś z okolic Szczecina to idealnie bo tam działa firma Producent Okien EU tu masz link to możesz sprawdzić czy to jest to czego szukasz producentokien.eu/ szeroka oferta i cenowo całkiem nieźle.
dziękuję, zajrzę na pewno.
też mogę polecić tę samą firmę, kupowałem u nich okna do mieszkania i jestem zadowolony, jeśli chodzi o wymiar to nie ma problemu zajrzyj sobie też cenowo jak to wygląda producentokien.eu/cennik/ jest tanio i szybko. Ja bym się zdecydował jednak na pcv.
dziękuję, widzę, że znacie się na tym i że firma robi to dobrze skoro polecacie wypatrzyłam tutaj okna producentokien.eu/okna-pcv/ ale nie wiem na jaki rodzaj się zdecydować ktoś z was miał któreś z tych okien?
tak ja wybrałem pcv a konkretnie model perfectline, bo ma wysoką ochronę cieplną i są bardzo szczelne, więc to chyba ważne, jeśli dopiero co kończycie budowę domu, a ponadto możesz sobie zamontować grubsze szkło dla ochrony.
dziękuję, właśnie czegoś takiego z mężem szukamy, na pewno skorzystam ze wskazówek.
Przekierowanie