Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Szkolenie z ochrony danych osobowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Prowadzę własną działalność i przez to mam do czynienia z danymi osobowymi. Chcę zrobić dla moich pracowników szkolenie z zasad ochrony danych itp. Czy może mi ktoś polecić sprawdzoną firmę?
Jakiś czas temu interesowałam się szkoleniami dla ABI i trafiłam w internecie na taką fajną firmę. Wejdź sobie na abi-szczecin.pl i dowiedz się więcej. Firma działa na rynku już od jakiegoś czasu i prowadzi właśnie szkolenia z zasad bezpiecznego przetwarzania informacji.
Już wcześniej trafiłem na ich stronę ale dopóki nie zacząłem pracować w takiej branży to nawet nie wiedziałem do czego taka wiedza może się przydać. Szkolenie bardzo profesjonalnie i prowadzone w taki wyjątkowy sposób. Polecam jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego w fajny sposób.
Właśnie się dowiedziałem że żeby do mojej firmy nikt się nie przyczepił potrzebuję właśnie takiej osoby, albo kogoś kogo będę mógł przeszkolić w tym kierunku. Jest na to jakieś rozwiązanie? Inne niż zatrudnienie dodatkowej osoby?
Jest sporo firm które świadczą takie usługi a z tego co widzę to nawet link do takiej firmy jest w drugim poście. Widziałam już wcześniej informacje o tej firmie ale do niedawna nawet nie wiedziałam ze coś takiego jest potrzebne. Poczytaj w internecie, jest to regulowane prawem także nie da się tego przeskoczyć.
Tak jak koleżanka wyżej pisze, masz link, firma o której mówiłam również świadczy usługi w takim zakresie także bez problemu można im to zlecić. Działa to na zasadzie outsourcingu i z tego co wiem to całkiem dobrze się to sprawdza. Mam znajomego który korzystał z takiej usługi i poleca.
Dla mnie temat jest o tyle nowy że jeszcze za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać. Nie wiem jakie prawo reguluje to wszystko i nie wiem jak mam się do tego dostosować. Dzięki za namiary, zaraz tam zadzwonię i się dowiem o co chodzi. Jeszcze raz dzięki za pomoc, może uda mi się kiedyś odwdzięczyć.
Przekierowanie