Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Na początku chciałbym Was przywitać (co już zrobiłem) i pokrótce nakreślić mój problem. Wraz z kumplami założyliśmy niedawno taki maleńki biznes. Ale że udało nam się trafić w niszę, to wszystko się rozhulało. Mamy coraz więcej klientów, docieramy do coraz większej liczby osób. Jak pewnie się domyślacie, zamierzamy wykorzystać te dobre prądy i na stałe zadomowić się na rynku. Teraz pytanie: czy możecie polecić jakąś firmę, z którą warto współpracować w zakresie opracowywania materiałów marketingowych?
Hej. Skoro nie jesteście jeszcze tak do końca pewni swojej pozycji na rynku, to może nie nawiązujcie współpracy, tylko złóżcie kilka zleceń różnym firmom i zobaczcie, która najlepiej się zaprezentuje.
Widzisz, tylko my wychodzimy z założenia, że dzięki dobrej kampanii i ciekawym gadżetom efekt będzie znacznie lepszy. Agencję kreatywną już mamy. Teraz czas na kogoś, kto zrealizuje kilka projektów i przedstawi parę własnych rozwiązań.
Cześć. Chyba wiem, o co Ci chodzi. Zajrzyj tutaj: https://www.eurograver.com/. Mają bardzo szeroką ofertę i bez problemów przygotują dla Was gadżety reklamowe z logo firmy. Smile Co najważniejsze - realizacja zamówień nie trwa długo, a przy większym zapotrzebowaniu można wynegocjować korzystne ceny.
Tak, tak, tak! Na Eurograver.com moja firma zamówiła grawerowane wizytówki dla przedstawicieli. Świetna jakość i rewelacyjny efekt. Ja też polecam! Smile
Witajcie. Wszedłem tu, bo sam jestem zainteresowany zamówieniem jakichś gadżetów, no i spodobała mi się wszechstronność tej firmy. Jakość rzeczywiście jest tak wysoka?
Tak. Oni stosują jakąś specjalistyczną technikę grawerowania. Więcej na pewno na stronie znajdziesz. Smile To się chyba TherMolecular nazywa, lub jakoś podobnie. Smile
Bardzo Wam dziękuję. Nie spodziewałem się, że uda się znaleźć tak wszechstronną firmę. Tym lepiej. będzie więcej możliwości na sprawdzenie ich umiejętności. Smile
Przekierowanie