Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możliwe że będę musiała sobie ogarnąć auto na wynajem w Łodzi. Mam więc z tego tytułu pytanie gdzie warto się z tym tematem udać, jak się kształtują koszty i tym podobne rzeczy. Jako że nie miałam z tym nigdy styczności proszę o wyrozumiałość i sensowne rady Big Grin
Problemów nie powinnaś mieć żadnych bo na łódzkiej ziemi wypożyczalni w ostatnim czasie przybyło, odnośnie jakości oraz cen usług – ciężko mi coś więcej powiedzieć.
Faktycznie trochę tego jest ale miej na względzie że nie wszystkie z tych wypożyczalni mają ugruntowaną pozycję. Trzeba zatem nieco uważać żeby się nie naciąć.
Znajomy kiedyś pracował w jednej z takich firm, jest spora konkurencja i to się przekłada na coraz niższe ceny, są także rozmaite promocje dla klientów. Z punktu widzenia konsumenta sytuacja idealna.
Ze dwa razy musiałam wypożyczyć samochód ale akurat nie w Łodzi. Tak czy siak – fajna sprawa, podobało mi się. Nie zapłaciłam też sporo.
Jak się dobrze poszuka można znaleźć wypożyczalnie z bardzo zadbaną i nową flotą i z niskimi w miarę cenami. Nigdy nie warto decydować się na pierwszą z brzegu opcję bo można wtedy trafić super a można też zbłądzić.
Ze swojej strony polecam tę wypożyczalnię, mają siedzibę na Ogrodowej blisko cmentarza Prawosławnego - http://metropolis-rent.pl/. Da się tam wszystko bardzo sprawnie załatwić, co nie jest normą w takich miejscach. Jak jest poszukiwana tania wypożyczalnia samochodów Łódź moim zdaniem nie ma lepszej oferty pod względem stosunku ceny do stanu floty i postawy personelu. A jak ktoś miał wypadek to bez kłopotu da się tam załatwić też auto zastępcze z polisy OC, kuzyn mój korzystał.
Ogólnie słyszałam ze stawki za wynajęcie samochodów w Łodzi nie są masakryczne, z tego co się pisze jakoś się to potwierdza.
Też sądzę że nasze miasto nie wypada wcale źle w tym względzie. Jest względnie tanio i w większości wypożyczalni upraszcza się formalności – czasami irytujące dla klientów.
Przekierowanie