Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prowadzę fitness klub w tym mieście i w ostatni weekend padła mi klima. Z racji tego że jest lata i temperatury nas nie oszczedzają a podczas ćwiczenia jest jeszcze cieplej to potrzebuje na gwałt kogoś kto to naprawi. Możece mi dać namiary na jakiś dobry serwis?
Jutro powinienem być z powrotem w mieście więc jeżeli chcesz to na pw masz do mnie numer telefonu. Możemy się umówić na jakąś konkretną godzinę, zobaczymy co się zepsuło i postaram się doprowadzić to do porządku Wink
Osobiście polecam firmę ze strony romanek.pl. Oni zajmują się montażem oraz serwisem klimatyzacji. Posiadają bardzo duże doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów. Na pewno znajdą chwilę czasu żeby uporać się z twoim problemem.
Korzystałeś z ich usług? Zależy mi na czasie bo klienci się skarżą że klimatyzacja nie działa i nie da się ćwiczyć. Jeszcze mi tego brakuje żeby ludzie rezygnowali.
Wejdź na http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacj...imatyzacji i tam masz wszystkie dane kontaktowe do nich. Jeżeli naprawa klimatyzacji w Lublinie to tylko oni, nie znam nikogo kto by sobie tak sprawnie radził z urządzeniami prawie każdej marki. Chyba że masz u siebie jakiś chiński produkt.
Kupowałem u nich agregat do chłodni. Nie wypowiem się na temat serwisu klimatyzacji bo nie korzystałem ale biorąc pod uwagę fakt jak montowali u mnie ten agregat to mogę stwierdzić że firma zna się na rzeczy Wink
Mój brat zajmuje się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych to może ona da radę jeszcze dzisiaj do ciebie podjechać. Daj mi do siebie mail to wyślę ci jego dane kontaktowe.
Wysłałam maila na pw. Proszę tylko o szybką odpowiedź bo naprawdę zależy mi na czasie. Zaraz spóbuję się jeszcze skontaktować z ta firmą o której stronie pisaliście wyżej.
Przy tych upałach to cieżko żeby ktoś podjechał na już ale może akurat uda się coś załatwić. Życzę powodzenia, może jednak się uda Wink
Przekierowanie