Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Interesuje mnie praca zdalna w charakterze copywritera w Grupie TENSE. Z tego co zauważyłam, firma ta często szuka copywriterów. Czy warto aplikowac do tej firmy na to stanowisko?
Mnie również interesuje praca zdalna jako copywriter w tej firmie. Wcześniej pracowałam jako dziennikarz, ale teraz z racji tego, ze mam małe dziecko, chciałabym pracować w domu.
Ja spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami o karierze w Grupie TENSE, dlatego też w zeszłym roku zdecydowałam się ubiegac o prace w tej firmie. Obecnie współpracuję z nią zdalnie jako copywriter i jestem bardzo zadowolona. Zarobki sa dobre, wypłata zawsze na czas, a poza tym wszystkie instrukcje do zleceń są jasne i czytelne.
Aha, to dobrze, bo trochę obawiałam się pracy zdalnej z tego względu, iż nie wiedziałam, czy nie będę mieć problemu ze zrozumieniem róznych wytycznych.
Ja na początku miałam troche problemów z ogarnięciem wszystkich zasad dla copywriterów, no ale zawsze mogłam liczyć na profesjonalną pomoc w wyjaśnieniu tych kwestii ze strony przełożonych.
A gdzie w ogóle dowiedziałaś się o istnieniu tej firmy i o tym, ze daje ona możliwość pracy zdalnej w charakterze copywritera?
Najpierw znalazłam wizytówkę tej firmy w sprawdzonej bazie firm. Mam jeszcze w zakładkach zapisany link do tej wizytówki - http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense. Potem weszłam na stronę internetową tej firmy i tam znalazłam informacje o różnych możliwościach zatrudnienia.
Rozumiem. A czy musiałas wziąć udział w jakimś procesie rekrutacyjnym? Czy może wystarczyło, że złożyłaś CV i do Ciebie oddzwonili?
Brałam udział w rekrutacji. Miałam do wykonania jedno zadanie copywriterskie, a było to bodajże napisanie tekstu synonimicznego. Wcześniej już miałam do czynienia z synonimami, więc dałam sobie z tym radę. No a potem przedstawiono mi warunki współpracy i zgodziłam się na rozpoczęcie pracy zdalnej w tej firmie.
Aha, ja co nieco słyszałam o tekstach synonimicznych, ale nie wiem, czy sobie poradzę z takim zadaniem.
Stron: 1 2
Przekierowanie