Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl

Pełna wersja: Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ludzie prowadzą różne blogi na temat żywienia, stylów ubierania się i wiele innych, ale nigdzie jeszcze nie spotkałem porządnego bloga na temat reklam sklepów internetowych. Ja wiem, że temat jest niełatwy, ale może nie umiem szukać i jest coś takiego. Czy ktoś mi pomoże?
No ale co konkretnie chciałbyś wiedzieć i czy musi to być blog?
Wszystko, wszystko chciałbym wiedzieć. Na blogach zwykle jest jakieś powiązanie tematów i wszystko traktują poważnie, a do tego napisane są przystępnym ,zrozumiałym językiem.
Też chętnie bym poczytała, bo interesuje mnie ten temat. Przymierzam się do aplikowania o pracę w podobnej firmie i jakaś wiedza na te tematy jest mile widziana, także przez przyszłego pracodawcę.
No tak, o tym nie pomyślałem.
Przecież jest dostępny blog o marketingu internetowym, w którym jest mnóstwo informacji na wiele tematów. Na przykład można się z niego dowiedzieć co zrobić, żeby klienci zauważyli, że pojawiłeś się w sieci z nowym sklepem, albo dlaczego pozycjonowanie jednorazowe nie ma sensu. Jeszcze inny temat to na co zwrócić uwagę, kiedy wybiera się firmę zajmującą się pozycjonowaniem. Te i wiele innych ciekawych wątków znajdziecie na stronie: https://www.grupa-tense.pl/blog/. Ja wspomniałem tylko o kilku, a samych stron jest chyba z siedemnaście.
No, myślałem, że już nikt się nie odezwie. Dzięki wielkie. To do lektury moi państwo Smile
Przekierowanie