Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Jak ściągnąć długi? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Problemy nie są nam obce (/Forum-Problemy-nie-s%C4%85-nam-obce)
+--- Wątek: Jak ściągnąć długi? (/Thread-Jak-%C5%9Bci%C4%85gn%C4%85%C4%87-d%C5%82ugi)

Jak ściągnąć długi? - Granicz - 06-01-2016 04:30 PM

Witam, tak jak w temacie, chciałbym zapytać, jak ściągnąć dług, od firmy, która ociąga się z płatnościami? Niestety, ale posiadam sporo pieniędzy, które zostały utopie w pożyczki pewnej firmy, która niestety ich nie spłaca. Nie wiem teraz jak postąpić i co robić. W jaki sposób ściągnąć długi? Prosiłbym o jakieś rzetelne komentarze, najlepiej od osób, które mają doświadczenie z takimi sprawami.

Jak ściągnąć długi? - Dziobak1987 - 06-01-2016 07:00 PM

Według mnie poczytaj sobie co tutaj jest napisane: vindicat.pl/faq/windykacja-naleznosci/ masz tam świetnie opisane, jak wygląda proces windykacji, odzyskiwania należności i ogólnie na tej stronce możesz się skontaktować z firmą, która byłaby w stanie odzyskać Twoje pieniądze.

Jak ściągnąć długi? - DannyD - 06-01-2016 08:19 PM

Według mnie też najlepszą opcją jest zgłoszenie się do firmy, która się specjalizuje w odzyskiwaniu pieniędzy. Tak to możesz nigdy się nie doczekać swoich pieniędzy. Jak zobaczą, że jakaś firma z zewnątrz się tym zajmuje, to od razu zmienią swoje nastawienie i zobaczysz, że pieniądze się znajdą. Znam to z własnego doświadczenia i współpracą z licznymi firmami. Wystarczy im dać bodziec i oddają pieniądze.