Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Co kupić koleżance na wieczór panieński? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Kobiecość kontra męskość (/Forum-Kobieco%C5%9B%C4%87-kontra-m%C4%99sko%C5%9B%C4%87)
+--- Wątek: Co kupić koleżance na wieczór panieński? (/Thread-Co-kupi%C4%87-kole%C5%BCance-na-wiecz%C3%B3r-panie%C5%84ski)

Co kupić koleżance na wieczór panieński? - AldonaZ - 07-21-2016 10:33 AM

Siema, moja przyjaciółka wychodzi za mąż i szykuje się wieczór panieński. Co można kupić na taką okazję. Kompletnie nie mam pomysłu. To jest taka specjalna okazja, ze w sumie chciałabym jej dać coś fajnego. Z drugiej strony to jeszcze nie jest wesele, wiec raczej nie kupuje się zbyt dużych rzeczy. No i można sobie pozwolić na większa frywolność. macie jakieś pomysły.

Co kupić koleżance na wieczór panieński? - wojowniczaIzaura - 07-21-2016 01:20 PM

A myślałaś może o damskiej bieliźnie erotycznej? Ja dałam taką fikuśna koszulkę koleżance i bardzo się ucieszyła. Szczególnie, że w sumie to fajnie cos tak luksusowego, a sama pewnie nigdy by się nie odważyła na takie zakupy.

Co kupić koleżance na wieczór panieński? - DannyD - 07-21-2016 02:50 PM

Z reguły prezenty na wieczory panieńskie są zabawne i lekko pikantne. Coś erotycznego jak najbardziej. Tylko ważne, żebyś miała na uwadze to jaka jest twoja koleżanka i jeśli wiesz, ze jest raczej pruderyjna to nie kupuj jej czegoś zbyt erotycznego. Może jakieś seksowne ubranie.

Co kupić koleżance na wieczór panieński? - ReginaMatuszewska - 07-21-2016 05:47 PM

Dla bardziej skromnych koleżanek idealne będą pończochy. Można wybrać takie, które są jednocześnie pociągające, ale nienachlane. W każdym razie zgadzam się, że fikuśny ciuszek to doskonały pomysł.

Co kupić koleżance na wieczór panieński? - AldonaZ - 07-21-2016 08:17 PM

Bardzo dobry pomysł. Na pewno wykorzystam.