Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Tanie pieluszki - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Wolność słowa (/Forum-Wolno%C5%9B%C4%87-s%C5%82owa)
+--- Dział: Pozostałe itp. (/Forum-Pozosta%C5%82e-itp)
+--- Wątek: Tanie pieluszki (/Thread-Tanie-pieluszki)

Tanie pieluszki - NieLubieCieONA - 09-21-2016 07:41 AM

Niedawno urodziłam dziecko. Jestem chyba najbardziej szczęśliwą mamą teraz i ogólne to bujam w obłokach. Ale czas wrócić na ziemię i zacząć załatwiać wszystkie sprawy z tym związanie. Właśnie dlatego teraz bym chciała pieluszki kupić w jakiejś rozsądnej cenie. Bo co idę do sklepu i patrzę na ceny tych wszystkich pieluch, to mam ochotę normalnie głowę w drugą stronę odwrócić i na to nie patrzeć, bo przecież szału można dostać. No wiem, że takie są koszty niestety macierzyństwa, ale mam nadzieję, że jakoś da się to rozsądnie załatwić

Tanie pieluszki - ZaskoczonaKasia - 09-21-2016 09:57 AM

Cześć Smile No jak chcesz kupować w sklepach i marketach to się nastaw, że tak to właśnie wygląda. Ale moesz też sporo zaoszczędzić jak zaczniesz kupować przez internet. Na przykład na stronie abamedica24.pl możesz zamówić w świetniej cenie pieluchy dla noworodków i na pewno będziesz zadowolona z tej ceny, którą otrzymasz

Tanie pieluszki - komiwojażer20 - 09-21-2016 12:57 PM

Potwierdzam to co koleżanka mówi. Co prawda ja nie kupiłem tam nigdy pieluch, bo dziecko już za stare mam na pieluchy, ale kupuje tam wszelki sprzęt do opieki nad niepełnosprawnymi. Ostatnio mi się tam udało dostać plastry z włókniny. Wiadomo, że jak się kimś chorym człowiek opiekuje, to tego idzie naprawdę sporo, a dzięki temu sklepowi mogę kupić wszystko w naprawdę przyzwoitej cenie, także bez obaw

Tanie pieluszki - ZaskoczonaKasia - 09-21-2016 01:27 PM

No właśnie zapomniałam dodać, że tam wszystkie medyczne takie rzeczy można kupić. Ja właśnie też niedawno zakupiłam dla mamy tanie kule ortopedyczne, bo można zaoszczędzić i to sporo na takim zakupie, a jak pójdziesz gdzieś do stacjonarnego sklepu, to zapłacisz za to jak za zboże

Tanie pieluszki - NieLubieCieONA - 09-21-2016 02:38 PM

Kurczę, w takim razie rzeczywiście tam muszę wejść i popatrzeć, może mi się uda jeszcze kilka innych rzeczy zamówić jak tak tanio wszystko tam mają. No dzięki za namiary w każdym bądź razie

Tanie pieluszki - ZaskoczonaKasia - 09-21-2016 03:58 PM

Nie ma sprawy, polecam się zaopatrywać ogólnie. Ja jeszcze w sklepie internetowym waciki kosmetyczne kupuję bo u mnie one idą naprawdę sporo wszystkiego. A jak mogę zaoszczędzić no to czemu nie? Tongue