Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Teledysk ze ślubu - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Tajemniczy świat, w którym żyjemy (/Forum-Tajemniczy-%C5%9Bwiat-w-kt%C3%B3rym-%C5%BCyjemy)
+--- Dział: Rodzinnie (/Forum-Rodzinnie)
+--- Wątek: Teledysk ze ślubu (/Thread-Teledysk-ze-%C5%9Blubu)

Teledysk ze ślubu - ZaskoczonaKasia - 09-21-2016 12:27 PM

Hejka Smile Czy jest tu może ktoś taki kto słyszałem kiedyś o czymś takim jaki teledysk ślubny? Wiecie niedługo biorę ślub ze swoim wymarzonym panem Darcy i jest taka sprawa, że nie mamy jeszcze nikogo kto by nam nakręcił film z tego ślubu i wesela. A bardzo byśmy chcieli mieć. Ale nie tak jak zwykle się robi filmy weselne, tylko w sumie takie krótki, ładny. No i do tego jeszcze taki teledysk, bo wydaje mi się, że to akurat jest świetny pomysł i na pamiątkę warto coś takiego jednak mieć

Teledysk ze ślubu - NieLubieCieONA - 09-21-2016 12:40 PM

Twój pomysł jest naprawdę świetny. I tak sobie myślę, że z jednej strony mi by było szkoda nie nagrywać całego ślubu i wesela, ale z drugiej to i tak nikt tego nigdy nie obejrzy w całości. Więc w sumie to co to za różnica. A taki teledysk to można sobie w każdej chwili włączyć, powspominać, popatrzeć. I to naprawdę chwilę tylko trwa jak się to ogląda i można sobie naprawdę miło powspominać

Teledysk ze ślubu - ZaskoczonaKasia - 09-21-2016 02:55 PM

No dlatego właśnie mówię, że na czymś takim zależy i szukam właśnie kogoś, kto by mógł mi profesjonalnie coś takiego zrobić Smile

Teledysk ze ślubu - przemieniony56 - 09-21-2016 04:21 PM

A próbowałaś na http://x-day.pl/? Moim zdaniem oni robi naprawdę fantastyczne nagrania ze ślubów. I mówię to ja, jako facet, który za takimi sprawami nawet jakoś tam średnio przepada. Ale jak zobaczyłem kiedyś, co oni przygotowali, to naprawdę byłem zachwycony, że wygląda to naprawdę tak dobrze

Teledysk ze ślubu - ZaskoczonaKasia - 09-21-2016 04:39 PM

Świetnie! W takim razie już uciekam, żeby się dowiedzieć czegoś więcej Big Grin