Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Medycyna i uroda (/Forum-Medycyna-i-uroda)
+--- Wątek: Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? (/Thread-Gdzie-znajd%C4%99-na-Wrzeszczu-w-Gda%C5%84sku-dobrego-dentyst%C4%99)

Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - ZaskoczonaKasia - 12-29-2016 11:52 AM

Poszukuję dentysty w Gdańsku na Wrzeszczu. Najbardziej odpowiada mi ta lokalizacja, bo tam najbardziej mi po drodze. Zaznaczam jednak z góry, że od zawsze mam spory problem z dentystami, sam odgłos wiertła i ten specyficzny zapach w gabinecie działa na mnie nieco paraliżująco (ze strachu), więc potrzebuję prawdziwego profesjonalisty. Czy ktoś może mi kogoś polecić?

Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - NieLubieCieONA - 12-29-2016 12:28 PM

A próbowała może pani kiedyś gazu rozweselającego? Zdecydowaliśmy się na stosowanie go u naszych dzieci, które też bardzo źle znosiły wizyty u dentysty, a dzięki temu stały się one o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - ZaskoczonaKasia - 12-29-2016 02:28 PM

Niee, nigdy nie słyszałam o tej metodzie. Może pani powiedzieć coś więcej?

Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - NieLubieCieONA - 12-29-2016 03:35 PM

Polega ona na podawaniu pacjentowi maseczki ze specjalnym gazem, który normalnie jest bezwonny, ale można wybrać sobie jakiś zapach (np. truskawkowy). Działa on uspakajająco i odprężająco i dlatego nie czuje się stresu i strachu związanego z wizytą.

Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - ZaskoczonaKasia - 12-29-2016 05:06 PM

Brzmi super! A gdzie z tego skorzystać?

Gdzie znajdę na Wrzeszczu w Gdańsku dobrego dentystę? - NieLubieCieONA - 12-29-2016 06:12 PM

My korzystamy tutaj: http://dentysta-gdansk.com/. Właśnie w Mediss poznaliśmy ten sposób i jest super. Dzieciaki są bardzo zadowolone i już się nie boją wizyt.