Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: W pracy i biznesie (/Forum-W-pracy-i-biznesie)
+--- Wątek: Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? (/Thread-Czy-lubelskie-agencje-detektywistyczne-obs%C5%82uguj%C4%85-teren-ca%C5%82ego-kraju)

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - przemieniony56 - 02-02-2017 06:11 AM

Chciałbym się dowiedzieć, czy agencje świadczące usługi detektywistyczne w Lublinie wykonują też prace na innych obszarach naszego kraju. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z taką firmą, ale nie wiem, na jaki zakres usług terytorialnie mogę liczyć. Jeśli macie jakąś wiedzę na ten temat to proszę o informacje.

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - Dziobak1987 - 02-02-2017 06:59 AM

Z tego typu usług korzystamy coraz czesciej...Powodów jest wiele, a jednym z nich jest po prostu nieuczciwosć innych osób. Ja korzystałem z takich usług, w czasie, gdy oszukał mnie jeden z hurtowników. Wtedy detektywi odszukali pana, co pozwoliło mi skierować sprawę do sądu. Ale czy działają dalej niż w Lublinie to trudno mi powiedzieć.

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - komiwojażer20 - 02-02-2017 08:42 AM

Mi z kolei trudno nie jest, bo jestem przedsiębiorcą i bardzo często wynajmuję detektywów do badania moich kontrahentów. Zanim przystąpie do działania i podpisania umowy muszę po prostu wiedziec z kim mam do czynienia. Detektywi działają w całym kraju, ale z tego co wiem, to tylko ci z firmy monos24.pl, z której i ja korzystam.

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - przemieniony56 - 02-02-2017 09:56 AM

Takie ograniczanie sobie pola działania to także ograniczanie sobie ilości klientów...

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - ZaskoczonaKasia - 02-02-2017 12:31 PM

Zdecydowanie masz rację. Obserwacje, śledzenie, czy nawet zakładanie podsłuchów muszą być prowadzone bardzo szybko, często bez porozumiewania się z klientem. Na tym polega skuteczna praca detektywa, aby w sobie tylko wiadomy sposób dotarł do informacji, których spodziewa się klient. Oczywiście wszystko w granicach prawa.

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - przemieniony56 - 02-02-2017 03:05 PM

No mam nadzieję, bo tylko takie usługi mnie interesują.

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - MateuszKopaliński - 02-02-2017 05:09 PM

Do grona najlepszych firm detektywistycznych z pewnością trzeba zaliczyć tę monos24.pl/, która na rynku już wiele lat prowadzi do zdobycia sprawdzonych informacji. Na terenie całego kraju czy europy działają tylko najlepsze agencje detektywistyczne Lublin ma jedną w postaci przedstawionej firmy.

Czy lubelskie agencje detektywistyczne obsługują teren całego kraju? - ZaskoczonaKasia - 02-02-2017 06:23 PM

Potwierdze dobre opinie o tej agencji. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie licencje do wykonywania swoje zawodu, na podstawie między innymi zezwoleń policji.