Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: W pracy i biznesie (/Forum-W-pracy-i-biznesie)
+--- Wątek: Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? (/Thread-Rozpocz%C4%99cie-wsp%C3%B3%C5%82pracy-z-firm%C4%85-produkuj%C4%85c%C4%85-gad%C5%BCety-marketingowe-kogo-polecacie)

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - przemieniony56 - 02-10-2017 12:26 PM

Cześć. Na początku chciałbym Was przywitać (co już zrobiłem) i pokrótce nakreślić mój problem. Wraz z kumplami założyliśmy niedawno taki maleńki biznes. Ale że udało nam się trafić w niszę, to wszystko się rozhulało. Mamy coraz więcej klientów, docieramy do coraz większej liczby osób. Jak pewnie się domyślacie, zamierzamy wykorzystać te dobre prądy i na stałe zadomowić się na rynku. Teraz pytanie: czy możecie polecić jakąś firmę, z którą warto współpracować w zakresie opracowywania materiałów marketingowych?

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - Dziobak1987 - 02-10-2017 12:46 PM

Hej. Skoro nie jesteście jeszcze tak do końca pewni swojej pozycji na rynku, to może nie nawiązujcie współpracy, tylko złóżcie kilka zleceń różnym firmom i zobaczcie, która najlepiej się zaprezentuje.

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - przemieniony56 - 02-10-2017 03:32 PM

Widzisz, tylko my wychodzimy z założenia, że dzięki dobrej kampanii i ciekawym gadżetom efekt będzie znacznie lepszy. Agencję kreatywną już mamy. Teraz czas na kogoś, kto zrealizuje kilka projektów i przedstawi parę własnych rozwiązań.

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - ZaskoczonaKasia - 02-10-2017 03:46 PM

Cześć. Chyba wiem, o co Ci chodzi. Zajrzyj tutaj: https://www.eurograver.com/. Mają bardzo szeroką ofertę i bez problemów przygotują dla Was gadżety reklamowe z logo firmy. Smile Co najważniejsze - realizacja zamówień nie trwa długo, a przy większym zapotrzebowaniu można wynegocjować korzystne ceny.

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - NieLubieCieONA - 02-10-2017 03:57 PM

Tak, tak, tak! Na Eurograver.com moja firma zamówiła grawerowane wizytówki dla przedstawicieli. Świetna jakość i rewelacyjny efekt. Ja też polecam! Smile

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - komiwojażer20 - 02-10-2017 04:57 PM

Witajcie. Wszedłem tu, bo sam jestem zainteresowany zamówieniem jakichś gadżetów, no i spodobała mi się wszechstronność tej firmy. Jakość rzeczywiście jest tak wysoka?

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - NieLubieCieONA - 02-10-2017 05:32 PM

Tak. Oni stosują jakąś specjalistyczną technikę grawerowania. Więcej na pewno na stronie znajdziesz. Smile To się chyba TherMolecular nazywa, lub jakoś podobnie. Smile

Rozpoczęcie współpracy z firmą produkującą gadżety marketingowe - kogo polecacie? - przemieniony56 - 02-10-2017 07:35 PM

Bardzo Wam dziękuję. Nie spodziewałem się, że uda się znaleźć tak wszechstronną firmę. Tym lepiej. będzie więcej możliwości na sprawdzenie ich umiejętności. Smile