Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Meandry techniki (/Forum-Meandry-techniki)
+--- Dział: Auto-moto, czyli konie mechaniczne (/Forum-Auto-moto-czyli-konie-mechaniczne)
+--- Wątek: Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? (/Thread-Czy-z-uszkodzon%C4%85-tyln%C4%85-belk%C4%85-w-Peugeot-106-mozna-jezdzic)

Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - bezpieczny - 04-24-2017 09:26 AM

Cześć. Ostatnio czułam że auto dziwnie sie zachowuje na drodze wiec postawiłam go do mechanika i powiedział że to tylna belka. Sugerował żeby szybko wymieniać ale z fachowcami różnie bywa dlatego pytam na forum bo jak narazie da sie jeździć wiec moze nie jest to takie pilne? Moge jezdzic wolno byleby troche odlozyc to w czasie bo slyszalam ze nowa czesc kosztuje majatek. Zeby tylko nie narobić wiekszych szkód.

Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - przemieniony56 - 04-24-2017 09:40 AM

Radziłbym szybko o to zadbać bo trochę strach jeździć autem które właściwie w ogóle nie trzyma się drogi. Poza tym można napytać sobie wiekszej biedy bo za chwilę zaczną się psuć kolejne elementy zawieszenia. Z mojego doświadczenia nie opłaca się kupować nowej czesci bo regenerowana tylna belka Peugeot 106 czy 206 – jak to było u mnie wychodzi taniej - a komfort jazdy taki sam jak z nową. Dostajesz też gwarancje wiec nie ma sie czego bać. Zamawiałem tu - tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/tylna-belka-peugeot-106/ i nie miałem żadnych problemów takze polecam. Jakbys miala jakies pytania to pisz smialo bo ja sie dlugo zastanawiałem zanim podjalem decyzje ale nie zaluje.

Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - przemieniony56 - 04-24-2017 10:01 AM

Kolega dobrze mówi, belkę zrobić trzeba bo im dłużej będziesz jeździć na uszkodzonej tym auto będzie się gorzej prowadzić. Kiedyś mnie tak wyrzuciło z zakrętu że juz mialem smierc w oczach. Pozostaje kwestia czy regenerować czy kupować nową. Na tylnabelkapolska.pl można zamówić regenerację która kosztowała w moim przypadku 4 razy mniej niż nowa częśc co mówi samo za siebie. Pozdrawiam serdecznie.

Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - Dziobak1987 - 04-24-2017 11:22 AM

Niestety panowie ja się z wami zgodzić nie mogę bo uważam że nowa część jest pewniejsza i wytrzyma dłużej niż nawet najdokładniej regenerowana. Uważam ze lepiej jest coś zrobić raz a dobrze niż w kilka razy wydać wiecej pieniadzy.

Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - przemieniony56 - 04-24-2017 02:14 PM

Czy opłaca się wydawać na nową tylną belkę więcej niż samochód jest warty to już kwestia osobista ale trzeba chyba naprawdę lubić samochód żeby się na to zdecydować. Pomijając nawet to że dostajesz na regenerowaną belkę gwarancję i że badania wskazują że 10 lat pojeździsz na niej bez awarii a nowa kosztuje mniej wiecej 4 razy drożej. Nie trzeba zaawansowanej matematyki zeby policzyc co wychodzi korzystniej.

Czy z uszkodzoną tylną belką w Peugeot 106 mozna jezdzic? - bezpieczny - 04-24-2017 04:34 PM

Dzięki za pomoc, zamykam temat.