Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Meandry techniki (/Forum-Meandry-techniki)
+--- Dział: Auto-moto, czyli konie mechaniczne (/Forum-Auto-moto-czyli-konie-mechaniczne)
+--- Wątek: Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? (/Thread-Jaka%C5%9B-w-miar%C4%99-tania-wypo%C5%BCyczalnia-samochod%C3%B3w-w-%C5%81odzi-%E2%80%93-macie-pomys%C5%82)

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - ZaskoczonaKasia - 07-17-2017 09:55 PM

Możliwe że będę musiała sobie ogarnąć auto na wynajem w Łodzi. Mam więc z tego tytułu pytanie gdzie warto się z tym tematem udać, jak się kształtują koszty i tym podobne rzeczy. Jako że nie miałam z tym nigdy styczności proszę o wyrozumiałość i sensowne rady Big Grin

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - Dziobak1987 - 07-18-2017 12:50 AM

Problemów nie powinnaś mieć żadnych bo na łódzkiej ziemi wypożyczalni w ostatnim czasie przybyło, odnośnie jakości oraz cen usług – ciężko mi coś więcej powiedzieć.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - komiwojażer20 - 07-18-2017 02:54 AM

Faktycznie trochę tego jest ale miej na względzie że nie wszystkie z tych wypożyczalni mają ugruntowaną pozycję. Trzeba zatem nieco uważać żeby się nie naciąć.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - MateuszKopaliński - 07-18-2017 05:49 AM

Znajomy kiedyś pracował w jednej z takich firm, jest spora konkurencja i to się przekłada na coraz niższe ceny, są także rozmaite promocje dla klientów. Z punktu widzenia konsumenta sytuacja idealna.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - ProstaKrzywa - 07-18-2017 07:57 AM

Ze dwa razy musiałam wypożyczyć samochód ale akurat nie w Łodzi. Tak czy siak – fajna sprawa, podobało mi się. Nie zapłaciłam też sporo.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - PaniKangur - 07-18-2017 09:59 AM

Jak się dobrze poszuka można znaleźć wypożyczalnie z bardzo zadbaną i nową flotą i z niskimi w miarę cenami. Nigdy nie warto decydować się na pierwszą z brzegu opcję bo można wtedy trafić super a można też zbłądzić.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - AntoninaKarolina - 07-18-2017 11:30 AM

Ze swojej strony polecam tę wypożyczalnię, mają siedzibę na Ogrodowej blisko cmentarza Prawosławnego - http://metropolis-rent.pl/. Da się tam wszystko bardzo sprawnie załatwić, co nie jest normą w takich miejscach. Jak jest poszukiwana tania wypożyczalnia samochodów Łódź moim zdaniem nie ma lepszej oferty pod względem stosunku ceny do stanu floty i postawy personelu. A jak ktoś miał wypadek to bez kłopotu da się tam załatwić też auto zastępcze z polisy OC, kuzyn mój korzystał.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - AldonaZ - 07-18-2017 02:07 PM

Ogólnie słyszałam ze stawki za wynajęcie samochodów w Łodzi nie są masakryczne, z tego co się pisze jakoś się to potwierdza.

Jakaś w miarę tania wypożyczalnia samochodów w Łodzi – macie pomysł? - DonAtelloV - 07-18-2017 04:19 PM

Też sądzę że nasze miasto nie wypada wcale źle w tym względzie. Jest względnie tanio i w większości wypożyczalni upraszcza się formalności – czasami irytujące dla klientów.