Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Medycyna i uroda (/Forum-Medycyna-i-uroda)
+--- Wątek: Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu (/Thread-Polecany-specjalista-usuwaj%C4%85cy-%C5%BCylaki-laserowo-w-Poznaniu)

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - Dziobak1987 - 07-20-2017 06:16 AM

Witam, czy macie namiary na doświadczonego i sprawdzonego specjalistę zajmującego się żylakami? Proszę o polecanie gabinetów i klinik w Poznaniu bo nie jestem na tyle mobilny teraz żeby jechać do innego miasta. Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi i pozdrawiam.

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - KrupierCienia - 07-20-2017 06:56 AM

W Poznaniu na pewno coś się znajdzie bo znam kilka osób które tu na miejscu usuwały żylaki. Nie kosztowało dużo, są zadowoleni wiec wystarczy poszukać a na pewno coś się znajdzie.

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - ProstaKrzywa - 07-20-2017 07:39 AM

Cześć! Ars Vena zajmuje się skutecznym usuwaniem żylaków miedzy innymi metodą laserową. Zabieg miałam robiony kilka lat temu a cały czas cieszę się ładnymi nogami bez przebarwień i wystających żył. Mam tak specyficzną skórę że nawet na rękach prześwitują niebieskie żyłki, ale po zabiegu, nogi mam praktycznie idealne. Jak dla mnie najlepsza klinika w mieście.

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - Dziobak1987 - 07-20-2017 09:51 AM

Mógłbym prosić jakiś namiar na to miejsce? Dobrze byłoby mieć ich strone internetową bo chyba taką posiadają prawda?

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - AldonaZ - 07-20-2017 11:37 AM

Nie ma problemu, http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/. Tam znajdziesz wszystko co trzeba wiedzieć żeby zdecydować się na usuwanie żylaków laserem Poznań to jedno z wiekszych miast w kraju a cena zabiegu jest o około połowę niższa niż w trójmieście gdzie znajoma mojego chłopaka robiła identyczny zabieg. Jeśli będziesz mieć jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało, pozdrawiam.

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - strusiowa33 - 07-20-2017 01:04 PM

Ja mam do Ciebie pytanko, bo pisałaś że wykonuja miedzy innymi zabiegi laserowe, czy to oznacza że można zapisać się na chirurgiczne usuwanie żylaków?

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - AldonaZ - 07-20-2017 02:44 PM

Miałam na myśli że możesz zrobić u nich zabiegi polegające na dostarczeniu do naczyń specjalnego płynu który w jakiś sposób zamyka naczynia krwionośne dzieki czemu żylaki się wchłaniają a nowe już nie powstają. Czysta chirurgia polegająca na rozcinaniu skóry itd to raczej w szpitalu ale nie polecam bo zostają blizny.

Polecany specjalista usuwający żylaki laserowo w Poznaniu - strusiowa33 - 07-20-2017 04:19 PM

Nie słyszałam o takiej metodzie, ale rozumiem że na stronie znajdę coś na ten temat?