Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Meandry techniki (/Forum-Meandry-techniki)
+--- Dział: Elektronarzędzia i maszyny (/Forum-Elektronarz%C4%99dzia-i-maszyny)
+--- Wątek: Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? (/Thread-Serwis-naprawiaj%C4%85cy-klimatyzacj%C4%99-w-Lublinie-Kogo-proponujecie)

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - bezpieczny - 07-21-2017 07:01 AM

Prowadzę fitness klub w tym mieście i w ostatni weekend padła mi klima. Z racji tego że jest lata i temperatury nas nie oszczedzają a podczas ćwiczenia jest jeszcze cieplej to potrzebuje na gwałt kogoś kto to naprawi. Możece mi dać namiary na jakiś dobry serwis?

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - przemieniony56 - 07-21-2017 09:14 AM

Jutro powinienem być z powrotem w mieście więc jeżeli chcesz to na pw masz do mnie numer telefonu. Możemy się umówić na jakąś konkretną godzinę, zobaczymy co się zepsuło i postaram się doprowadzić to do porządku Wink

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - Dziobak1987 - 07-21-2017 10:32 AM

Osobiście polecam firmę ze strony romanek.pl. Oni zajmują się montażem oraz serwisem klimatyzacji. Posiadają bardzo duże doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów. Na pewno znajdą chwilę czasu żeby uporać się z twoim problemem.

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - bezpieczny - 07-21-2017 11:41 AM

Korzystałeś z ich usług? Zależy mi na czasie bo klienci się skarżą że klimatyzacja nie działa i nie da się ćwiczyć. Jeszcze mi tego brakuje żeby ludzie rezygnowali.

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - ZaskoczonaKasia - 07-21-2017 11:49 AM

Wejdź na http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacja/naprawa-klimatyzacji i tam masz wszystkie dane kontaktowe do nich. Jeżeli naprawa klimatyzacji w Lublinie to tylko oni, nie znam nikogo kto by sobie tak sprawnie radził z urządzeniami prawie każdej marki. Chyba że masz u siebie jakiś chiński produkt.

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - komiwojażer20 - 07-21-2017 01:12 PM

Kupowałem u nich agregat do chłodni. Nie wypowiem się na temat serwisu klimatyzacji bo nie korzystałem ale biorąc pod uwagę fakt jak montowali u mnie ten agregat to mogę stwierdzić że firma zna się na rzeczy Wink

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - NieLubieCieONA - 07-21-2017 03:32 PM

Mój brat zajmuje się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych to może ona da radę jeszcze dzisiaj do ciebie podjechać. Daj mi do siebie mail to wyślę ci jego dane kontaktowe.

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - bezpieczny - 07-21-2017 03:45 PM

Wysłałam maila na pw. Proszę tylko o szybką odpowiedź bo naprawdę zależy mi na czasie. Zaraz spóbuję się jeszcze skontaktować z ta firmą o której stronie pisaliście wyżej.

Serwis naprawiający klimatyzację w Lublinie? Kogo proponujecie? - MateuszKopaliński - 07-21-2017 05:47 PM

Przy tych upałach to cieżko żeby ktoś podjechał na już ale może akurat uda się coś załatwić. Życzę powodzenia, może jednak się uda Wink