Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: W pracy i biznesie (/Forum-W-pracy-i-biznesie)
+--- Wątek: Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE (/Thread-Szukam-niezale%C5%BCnych-opinii-o-pracy-w-Grupie-TENSE)

Strony: 1 2


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - AntoninaKarolina - 09-29-2017 07:42 AM

Cześć. Interesuje mnie praca zdalna w charakterze copywritera w Grupie TENSE. Z tego co zauważyłam, firma ta często szuka copywriterów. Czy warto aplikowac do tej firmy na to stanowisko?


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - Germa - 09-29-2017 09:16 AM

Mnie również interesuje praca zdalna jako copywriter w tej firmie. Wcześniej pracowałam jako dziennikarz, ale teraz z racji tego, ze mam małe dziecko, chciałabym pracować w domu.


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - ProstaKrzywa - 09-29-2017 11:55 AM

Ja spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami o karierze w Grupie TENSE, dlatego też w zeszłym roku zdecydowałam się ubiegac o prace w tej firmie. Obecnie współpracuję z nią zdalnie jako copywriter i jestem bardzo zadowolona. Zarobki sa dobre, wypłata zawsze na czas, a poza tym wszystkie instrukcje do zleceń są jasne i czytelne.


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - AntoninaKarolina - 09-29-2017 12:54 PM

Aha, to dobrze, bo trochę obawiałam się pracy zdalnej z tego względu, iż nie wiedziałam, czy nie będę mieć problemu ze zrozumieniem róznych wytycznych.


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - ProstaKrzywa - 09-29-2017 02:41 PM

Ja na początku miałam troche problemów z ogarnięciem wszystkich zasad dla copywriterów, no ale zawsze mogłam liczyć na profesjonalną pomoc w wyjaśnieniu tych kwestii ze strony przełożonych.


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - AntoninaKarolina - 09-29-2017 02:53 PM

A gdzie w ogóle dowiedziałaś się o istnieniu tej firmy i o tym, ze daje ona możliwość pracy zdalnej w charakterze copywritera?


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - ProstaKrzywa - 09-29-2017 03:36 PM

Najpierw znalazłam wizytówkę tej firmy w sprawdzonej bazie firm. Mam jeszcze w zakładkach zapisany link do tej wizytówki - http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense. Potem weszłam na stronę internetową tej firmy i tam znalazłam informacje o różnych możliwościach zatrudnienia.


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - AntoninaKarolina - 09-29-2017 03:56 PM

Rozumiem. A czy musiałas wziąć udział w jakimś procesie rekrutacyjnym? Czy może wystarczyło, że złożyłaś CV i do Ciebie oddzwonili?


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - ProstaKrzywa - 09-29-2017 05:18 PM

Brałam udział w rekrutacji. Miałam do wykonania jedno zadanie copywriterskie, a było to bodajże napisanie tekstu synonimicznego. Wcześniej już miałam do czynienia z synonimami, więc dałam sobie z tym radę. No a potem przedstawiono mi warunki współpracy i zgodziłam się na rozpoczęcie pracy zdalnej w tej firmie.


Szukam niezależnych opinii o pracy w Grupie TENSE - AntoninaKarolina - 09-29-2017 05:54 PM

Aha, ja co nieco słyszałam o tekstach synonimicznych, ale nie wiem, czy sobie poradzę z takim zadaniem.