Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Co sądzicie o hurtowni Tomix? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Co jest trendy? (/Forum-Co-jest-trendy)
+--- Wątek: Co sądzicie o hurtowni Tomix? (/Thread-Co-s%C4%85dzicie-o-hurtowni-Tomix)

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - ReginaMatuszewska - 10-10-2017 08:01 AM

Witajcie. Planuję złożyć większe zamówienie w hurtowni Tomix, bo zainteresowała mnie w Internecie jej oferta. Nigdy wczesniej nic tam nie zamawiałam i dlatego chciałabym się dowiedzieć, jakie są Wasze opinie na temat tej hurtowni.

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - wojowniczaIzaura - 10-10-2017 09:51 AM

Ja również jak dotąd nic tam nie kupowałam, ale już kiedyś natknęłam się w necie na reklamę tej hurtowni. Też chętnie się dowiem, czy warto tam kupować.

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - ProstaKrzywa - 10-10-2017 12:15 PM

Ja już od dłuższego czasu zamawiam w hurtowni Tomix artykuły do mojego stacjonarnego sklepiku z bielizną. Uważam, że jakość oferowanych tam piżam, biustonoszy, rajstop czy bokserek jest bardzo dobra, a ich ceny nie są wygórowane. Poza tym zamówienie w firmie Tomix składa się łatwo i szybko, a na przesyłkę nie trzeba długo czekać. Jak na razie moja współpraca z tą hurtownią układa się znakomicie.

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - ReginaMatuszewska - 10-10-2017 02:13 PM

Aha, to super. A które z oferowanych tam produktów uważasz za najbardziej godne polecenia? Szukam czegoś, co przykuwało by wzrok i było jednoczesnie wygodne i praktyczne.

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - ProstaKrzywa - 10-10-2017 03:58 PM

W szczególnosci polecam piżamy męskie śmieszne, których spora kolekcja znajduje się pod linkiem http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/8_19/5/1/0/long/pizamy.html. Znajdziesz tam zarówno tradycyjne, dwuczęsciowe piżamy, jak i coś, co jest obecnie hitem sezonu – męskie koszule nocne z długim rękawem, które wystepują w zestawie z czapką typu szlafmyca. Myślę, ze te meskie koszule zainteresują niejednego pana, który poszukuje dla siebie czegoś wygodnego i praktycznego. Tego typu komplet do spania może być również ciekawym pomysłem na prezent.

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - ReginaMatuszewska - 10-10-2017 05:20 PM

Dzięki za propozycję. Nie ukrywam, ze mnie zaskoczyłaś. Nie wiedziałam nawet, że tego rodzaju ubiór do spania dla mężczyzn jest obecnie w modzie i że można go dostać w hurtowni z bielizną. Nie wiem jeszcze, czy zdecyduję się zamówić te piżamy dla panów, bo przyznam, że najbardziej interesuje mnie bielizna damska. Co z ciuszków dla pań z tej hurtowni mogłabyś mi polecić?

Co sądzicie o hurtowni Tomix? - ProstaKrzywa - 10-10-2017 06:03 PM

Powiem Ci, że najciekawsze wydają mi się brazyliany damskie, bo są nieco bardziej zabudowane niż stringi i bardziej wycięte niż figi. Interesującą kolekcję brazylianów od sprawdzonych producentów znajdziesz na stronie http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/7_9/5/1/0/long/figi.html. Ich ceny sa tam bardzo atrakcyjne.