Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Problemy nie są nam obce (/Forum-Problemy-nie-s%C4%85-nam-obce)
+--- Wątek: Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? (/Thread-Czy-znajd%C4%99-gdzie%C5%9B-blog-o-marketingu-internetowym)

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - komiwojażer20 - 11-15-2017 04:18 PM

Ludzie prowadzą różne blogi na temat żywienia, stylów ubierania się i wiele innych, ale nigdzie jeszcze nie spotkałem porządnego bloga na temat reklam sklepów internetowych. Ja wiem, że temat jest niełatwy, ale może nie umiem szukać i jest coś takiego. Czy ktoś mi pomoże?

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - DonAtelloV - 11-15-2017 05:28 PM

No ale co konkretnie chciałbyś wiedzieć i czy musi to być blog?

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - komiwojażer20 - 11-15-2017 07:58 PM

Wszystko, wszystko chciałbym wiedzieć. Na blogach zwykle jest jakieś powiązanie tematów i wszystko traktują poważnie, a do tego napisane są przystępnym ,zrozumiałym językiem.

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - AntoninaKarolina - 11-15-2017 08:16 PM

Też chętnie bym poczytała, bo interesuje mnie ten temat. Przymierzam się do aplikowania o pracę w podobnej firmie i jakaś wiedza na te tematy jest mile widziana, także przez przyszłego pracodawcę.

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - DonAtelloV - 11-15-2017 10:31 PM

No tak, o tym nie pomyślałem.

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - Pterodaktyyl - 11-16-2017 12:27 AM

Przecież jest dostępny blog o marketingu internetowym, w którym jest mnóstwo informacji na wiele tematów. Na przykład można się z niego dowiedzieć co zrobić, żeby klienci zauważyli, że pojawiłeś się w sieci z nowym sklepem, albo dlaczego pozycjonowanie jednorazowe nie ma sensu. Jeszcze inny temat to na co zwrócić uwagę, kiedy wybiera się firmę zajmującą się pozycjonowaniem. Te i wiele innych ciekawych wątków znajdziecie na stronie: https://www.grupa-tense.pl/blog/. Ja wspomniałem tylko o kilku, a samych stron jest chyba z siedemnaście.

Czy znajdę gdzieś blog o marketingu internetowym? - komiwojażer20 - 11-16-2017 12:55 AM

No, myślałem, że już nikt się nie odezwie. Dzięki wielkie. To do lektury moi państwo Smile