Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Tajemniczy świat, w którym żyjemy (/Forum-Tajemniczy-%C5%9Bwiat-w-kt%C3%B3rym-%C5%BCyjemy)
+--- Dział: Z kamerą w domu i ogrodzie (/Forum-Z-kamer%C4%85-w-domu-i-ogrodzie)
+--- Wątek: Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? (/Thread-Zakup-i-monta%C5%BC-szamba-betonowego-%E2%80%93-gdzie-warto-si%C4%99-zg%C5%82osi%C4%87-w-Malborku)

Strony: 1 2

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - MateuszKopaliński - 01-17-2018 12:08 AM

Witam serdecznie wszystkich. Stoję przed dylematem wybudowania szamba obok własnego domu, który jest już na ostatnim etapie stawiania i trzeba się poważnie zainteresować sprawą. Wybudowałem się w okolicach Malborka i generalnie chętnie skorzystałbym z usług jakieś solidnej firmy z okolicy. Może ktoś jest z tych regionów i orientuje się w temacie? Jak nie to podpowiecie czym się w ogóle kierować?

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - komiwojażer20 - 01-17-2018 12:40 AM

A mieszkasz na podmokłym terenie?

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - MateuszKopaliński - 01-17-2018 03:25 AM

Tak, podobno tak, a jakie to ma znaczenie?

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - komiwojażer20 - 01-17-2018 06:09 AM

To polecam Ci zajrzeć sobie pod ten adres http://polaniec.fabeton.pl/, masz tam ładnie opisane parametry, jakimi szambo powinno się cechować. Betonowe musi być porządnie wykonane, z dobrego betonu, aby twardo siedziało w ziemi. Na podmokłym terenie może dojść do wypłynięcie zbiornika…domyślasz się jak to się kończy, nie?

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - Pterodaktyyl - 01-17-2018 09:03 AM

Dokładnie, beton wysokiej jakości, najlepiej zbrojony i jeszcze pokryty specjalistycznym środkiem do konserwacji, który dodatkowo ogranicza ryzyko przenikania nieczystości ze zbiornika do ziemi, ale i wody opadowej z ziemi do zbiornika.

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - komiwojażer20 - 01-17-2018 09:45 AM

Swoją drogą ta firma zajmuje się produkcją i montażem szamb betonowych w Malborku. Według mnie warto zapoznać się z ich usługami bo mają bardzo dobre opinie, duże doświadczenie i przede wszystkim stawiają na doskonałej jakości materiały.

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - KrupierCienia - 01-17-2018 10:20 AM

Dokładnie, mnie zakładali szambo betonowe w Andrychowie i jestem z niego bardzo zadowolony. Firma przygotowuje zbiornik pod konkretne potrzeby. Uważaj na umiejscowienie otworu wlotowego dla rury kanalizacyjnej. Jeśli kupujesz jakieś gotowce to będziesz miał problem z poziomowaniem zbiornika i podłączenie do nbiego rury. Tutaj masz to od razu realizowane przez firmę.

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - ProstaKrzywa - 01-17-2018 11:37 AM

Tak ze swojego doświadczenia powiem Ci, że jeśli obliczyłeś sobie orientacyjną pojemność zbiornika pod swoje potrzeby to…weź troszkę większy Wink Ja się niestety przekonałam o tym, że to co wydawało nam się idealne, jest za małe i w efekcie wiecznie musimy zamawiać odbiór nieczystości, co jest irytujące.

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - MateuszKopaliński - 01-17-2018 01:47 PM

Pierwszy raz w życiu będę w ogóle korzystał z szamba i dlatego jestem kompletnie zielony w temacie. Dzięki za ten adres http://kedzierzyn-kozle.fabeton.pl/, znalazłem tam mnóstwo informacji i faktycznie, firma wydaje się być godna uwagi.

Zakup i montaż szamba betonowego – gdzie warto się zgłosić w Malborku? - DannyD - 01-17-2018 03:25 PM

To ja się podłączę bo też korzystałem z ich usług w Aleksandrowie Kujawskim. Doskonałe szamba robią i dopasowują je idealnie do potrzeb! Jak wejdziesz na stronę http://aleksandrow-kujawski.fabeton.pl/ to masz też cennik, ja byłem zaskoczony, że tak tanio Wink