Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Entitis baby – gdzie go znajdę? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Medycyna i uroda (/Forum-Medycyna-i-uroda)
+--- Wątek: Entitis baby – gdzie go znajdę? (/Thread-Entitis-baby-%E2%80%93-gdzie-go-znajd%C4%99)

Entitis baby – gdzie go znajdę? - PaniKangur - 02-06-2018 02:41 PM

Moja córeczka ostanimi czasy zmaga się z infekcją gardła. Jeden lekarz starej daty polecił mi, żebym jej podała antybiotyki, ale nie chcę jej faszerować takim świństwem, bo wiem, do czego prowadzi wyjałowienie :/ Słyszałam, że podobno środek Entitis Baby jest dobry, ale nie wiem, gdzie go dostanę w dobrej cenie. Jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć?

Entitis baby – gdzie go znajdę? - DonAtelloV - 02-06-2018 02:59 PM

Na Twoim miejscu słuchałbym lekarza, a nie wymądrzał się o wyjałowieniu. Skoro lekarz daje antybiotyk, to chyba nie bez powodu?

Entitis baby – gdzie go znajdę? - ReginaMatuszewska - 02-06-2018 03:42 PM

Jak Ty niewiele wiesz o świecie… nie wiesz, że niektórzy starsi lekarze są tak przyzwyczajeni do tego, żeby dawać antybiotyk, że wlepiają go nawet na zwykłe przeziębienie? A to głupota! Kochana, słuchaj ENTitis Baby dostaniesz tutaj: aptekamini.pl/entitis-baby-sasz-banan-x-30.html i to we względnie niskiej cenie. Sama kupowałam to swojemu synkowi, jak mu się w uszku zaczęło paprać.

Entitis baby – gdzie go znajdę? - MateuszKopaliński - 02-06-2018 04:36 PM

Koleżanka akurat podała Ci dobry link, apteka MINI to świetne miejsce, by zakupić takie środki. Jeszcze Ci mogą doradzić, jak podasz im dokładne objawy u Twojej córeczki, co powinnaś wziąć, choć ten Entitis jest jak najbardziej dobry.

Entitis baby – gdzie go znajdę? - PaniKangur - 02-06-2018 05:12 PM

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, już zamówiłam Smile