Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Meandry techniki (/Forum-Meandry-techniki)
+--- Dział: Elektronarzędzia i maszyny (/Forum-Elektronarz%C4%99dzia-i-maszyny)
+--- Wątek: Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? (/Thread-Interesuje-mnie-%C5%BCarnik-halogenowy-r7s-Gdzie-mog%C4%99-zam%C3%B3wi%C4%87-taki-w-internecie)

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - strusiowa33 - 02-09-2018 07:14 AM

Może ktoś z was ma wiedzę w temacie oświetlenie i wie gdzie mogę w internecie zamówić żarnik halogenowy r7s ale na diodach led? Chciała bym poprawić u mnie w firmie jakość światła bez wymiany samych lamp. Pomoże ktoś?

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - ReginaMatuszewska - 02-09-2018 08:25 AM

Jeżeli jesteś pewna że to ma być taki żarnik to wejdź sobie na ultra-elektro.pl. Tam mają duży wybór różnego rodzaju sprzętu do oświetlenie a firma specjalizuje się właśnie w ledach. Na twoim miejscu dobrze bym sprawdziła czy będzie pasował zanim zamówisz. Może ktoś z większą wiedzą w temacie ci pomoże Wink

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - strusiowa33 - 02-09-2018 09:41 AM

O to akurat się nie martwię, bo znajomy elektryk mówił mi o takim żarniku. Kazał tylko sprawdzić wymiary żeby pasował do lampy którą mamy zamontowaną. Mnie interesuje taki który będzie miał dokładnie 78mm.

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - DonAtelloV - 02-09-2018 12:08 PM

Sam wymieniałem niedawno zwykłe halogeny na takie ledowe i powiem ci że efekt mnie zaskoczył. Ledy mają dużo mniejszy pobór mocy a światło jest równie jasne Wink Pamiętaj żeby odpowiednio dobrać barwę. Nie wiem czym się zajmuje twoja firma ale może mieć to duże znaczenie Smile

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - Pterodaktyyl - 02-09-2018 12:33 PM

Jak komuś zależy na obniżeniu kosztów to jak najbardziej, ledy mają mega jasne światło a zużywają mniej energii. Poczujesz to przy pierwszym rachunku za prąd. U mnie wystarczyło tylko przeczyścić klosz żeby wszystko było jak należy Tongue

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - DannyD - 02-09-2018 01:15 PM

W internecie zamówisz taki żarnik halogenowy r7s na stronie https://www.ultra-elektro.pl/zarowki-led/1150-zarowka-led-r7s-zarnik-halogenowy-78mm-6w-230v-bialy-cieply-246081.html. Akurat ten polecam, bo jest bardzo solidny i ma dużą ilość roboczo godzin Smile W tej cenie nie kupisz nic na miejscu a w internecie pewnie tylko chińskie zamienniki Tongue

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - wojowniczaIzaura - 02-09-2018 02:41 PM

A wiecie może czy to jakoś specjalnie trzeba dobierać moc takiego żarnika względem starego halogenu? Chciała bym wymienić na te ledowe tylko kompletnie nie mam pojęcia jak to dobrać.

Interesuje mnie żarnik halogenowy r7s. Gdzie mogę zamówić taki w internecie? - DannyD - 02-09-2018 05:39 PM

Możesz spróbować wysłać chłopakom ze sklepu zdjęcie żarnika który masz w swojej lampie. Na podstawie zdjęcia może uda im się dobrać coś odpowiedniego i o dobrej mocy. Pamiętaj tylko żeby było na tym zdjęciu widać oznaczenia które są na żarniku, bez tego nikt ci nie pomoże Smile