Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Kupno lustra - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Tajemniczy świat, w którym żyjemy (/Forum-Tajemniczy-%C5%9Bwiat-w-kt%C3%B3rym-%C5%BCyjemy)
+--- Dział: Z kamerą w domu i ogrodzie (/Forum-Z-kamer%C4%85-w-domu-i-ogrodzie)
+--- Wątek: Kupno lustra (/Thread-Kupno-lustra)

Kupno lustra - Germa - 07-12-2018 04:51 PM

Wiele osób decyduje się na ozdobienie ścian w mieszkaniach. Na ten moment ludzie stawiają na design. Ja w ostatnim czasie przenosiłam się do mojego nowego M i chciałam mieć coś nowoczesnego u siebie. W końcu wymyśliłam coś i pomyślałam, że w mojej kwestii bardzo dobrze spełni się oryginalne lustro stylowe. Znalazłam fajny sklep internetowy, w którym proponowali w niskiej cenie różnorodne dekoracje do mieszkania. Poza tym bardzo spodobały mi się tam obrazy. Zamówiłam parę. Wszystko wygląda u mnie bosko. : )

Kupno lustra - ProstaKrzywa - 07-12-2018 07:26 PM

My z partnerem nabyliśmy w październiku lustro do salonu Celia i trzeba zaznaczyć, że zaliczyliśmy strzał w 10. Unikalny obrys oraz estetyczna rama zupełnie odmieniły specyfikę naszego ”dziennego” i teraz planujemy kupić parę innych dodatków, które dokonają dzieła nowej estetyki Smile Pewnie wkrótce wymienię także zwierciadło w przedpokoju, gdyż nasze skłania do wspomnień o czasach, które bezpowrotnie już odeszły.

Kupno lustra - ZaskoczonaKasia - 07-12-2018 07:43 PM

lustro dekoracyjne to przyjemność, którą każda nowoczesna posesorka lokalowa musi brać pod uwagę przy odnowie stylizacji wnętrz. Ja u siebie zamontowałam przynajmniej z 12 zwierciadełek (pogubiłam się w obliczeniach) i nadal mam chętkę na więcej Smile W porządku są też np. grafiki, dodatki z kategorii ”wyświechtane” i tak dalej. Mogłabym snuć o tym do nocy Smile Chyba pomyliłam fronty i zamiast kreować się laborantką, miałam się parać designem Smile

Kupno lustra - wojowniczaIzaura - 07-12-2018 09:30 PM

W obecnych czasach multum osób decyduje się na dekorowanie mieszkań. Dawno temu to nie było tak bardzo popularne. Na ten moment coś nowoczesnego powinno znaleźć się w naszym domu. Wiem o tym z własnego przykładu, gdyż jestem architektem wnętrz i multum razy dekorowałam ludziom mieszkania. Niedawno zabrałam się za swoją kawalerkę. Brakowało mi tam dekoracji na ścianach. Normalna rzecz, że w takiej sytuacji ciekawą rzeczą okażą się obrazy, ale mi lecz zabrakło czegoś innego. I wtedy to wpadłam na pomysł, że wezmę sobie oryginalne nowoczesne lustro. Przyznam szczerze, że od dawna śniłam o takim. Ku mojej uciesze błyskawicznie udało mi się odnaleźć sklep, w którym kupiłam lustro jak ze snu. Jestem zachwycona. : P