Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: Co jest trendy? (/Forum-Co-jest-trendy)
+--- Wątek: Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? (/Thread-Opinie-o-butach-Nike-Air-Max-%E2%80%93-dobre-do-biegania)

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - DannyD - 06-21-2019 08:18 AM

Chcę zacząć biegać i potrzebne mi są dobre buty. Myślicie, że Air Maxy będą ok? Przy okazji chętnie też przyjmę jakieś wskazówki dla zdrowego trybu życia. Chcę zmienić to i owo, więcej się ruszać, zdrowiej jeść…

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - DannyD - 06-21-2019 09:07 AM

Jeśli chodzi o buty Nike Air Max opinie są bardzo dobre i w sumie można je polecić. Dobrze trzymają się stopy, są dość lekkie i nie męczą, nie ma też obtarć po bieganiu. Jak czytałem opinie o butach sportowych Nike Air Max to miałem wątpliwości czy są aż tak porządnie wykonane, ale okazało się, że faktycznie są. Co do biegania to bierz ze sobą zawsze butelkę wody.

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - PaniKangur - 06-21-2019 11:55 AM

Zaczynaj powoli. Nie ma nic gorszego od rzucenia się na długie treningi bez żadnego wstępu. Musisz dać sobie czas na przyzwyczajenie się do ruchu. No i tak jak kolega wyżej pisze, nie zapomnij o nawadnianiu organizmu. Ogólnie też dobrze jest trzymać zrównoważoną dietę na co dzień, zainteresować się trochę dietetyką. Buty na pewno poprawiają komfort biegania.

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - DannyD - 06-21-2019 12:45 PM

dzięki za odpowiedzi. To na początku będę biegać krótsze dystanse, choć pewnie i tak kondycja nie pozwoliłaby mi biec daleko.Wink A może zamiast Nike Reeboki? Gdzie je można je kupić w miarę w dobrej cenie?

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - PaniKangur - 06-21-2019 03:20 PM

Ojj, czasem początkujących biegaczy łapie euforia i biegną za daleko. Po prostu zapominają, że potem trzeba jeszcze wrócić z powrotem do domu.Wink Może warto sobie zaplanować trasę jeszcze przed wyjściem z domu. Buty Nike i Reebok są ok., obie marki bardzo lubię.

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - KrupierCienia - 06-21-2019 03:36 PM

Na tej stronie internetowej https://ctxsport.com/sklep/reebok/ masz sprawdzony sklep rebook. A jak zdecydujesz się jednak na Nike to u nich też je dostaniesz. Mają całkiem korzystne ceny i szybko wysyłają zamówienia. Ja zawszę wolę biegać z kimś, niż sam, myślę, że to się całkiem fajnie sprawdza. W towarzystwie większa motywacja…

Opinie o butach Nike Air Max – dobre do biegania? - ProstaKrzywa - 06-21-2019 04:02 PM

Dokładnie, warto znaleźć sobie kogoś do biegania. Takie wspólne przebieżki bardzo poprawiają humor.Wink Ja mam buty od Reeboka i myślę, że to świetna marka. Buty są starannie wykonane i czuć, że są zrobione z dobrej jakości materiału. Stopa oddycha, nie męczy się, nie ma też bolesnych obtarć.