Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Opinie o agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: W pracy i biznesie (/Forum-W-pracy-i-biznesie)
+--- Wątek: Opinie o agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem (/Thread-Opinie-o-agencji-interaktywnej-zajmuj%C4%85cej-si%C4%99-pozycjonowaniem)

Opinie o agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem - komiwojażer20 - 08-28-2019 01:00 PM

Niedawno natknąłem się na firmę, która specjalizuje się m.in w pozycjonowaniu stron. Czy ktoś z Was słyszał o Grupie Tense i może wypowiedzieć się na temat ich skuteczności, cen, obsługi klienta oraz ogólnych warunkach współpracy?

Opinie o agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem - Pterodaktyyl - 08-28-2019 02:41 PM

Ja zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej firmie po przeczytaniu informacji na stronie internetowej - była dla mnie wystarczającą zachętą. Są tam również do dyspozycji opinie o firmie. Sama lista firm, dla których pracowali, robi wrażenie. Ja również się nie zawiodłem.

Opinie o agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem - MateuszKopaliński - 08-28-2019 03:20 PM

Mi podoba się zwłaszcza profesjonalizm pracowników. Pozycjonowanie stron to złożony proces, dlatego potrzeba odpowiedniej organizacji, wiedzy oraz konkretnych umiejętności, które utrzymają uzyskane wyniki. Obsługa klienta również przemiła, ja ze swojej strony polecam.

Opinie o agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem - komiwojażer20 - 08-28-2019 04:05 PM

Dziękuję za opinie, chętnie wypróbuję tę ofertę, mam nadzieję że sprawdzi się również u mnie.