Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl
Jak zacząć kampanię w Google Ads? - Wersja do druku

+- Forum ogrodyzimowe-roslaniec.pl (http://ogrodyzimowe-roslaniec.pl)
+-- Dział: Życie i jego tajemnice (/Forum-%C5%BBycie-i-jego-tajemnice)
+--- Dział: W pracy i biznesie (/Forum-W-pracy-i-biznesie)
+--- Wątek: Jak zacząć kampanię w Google Ads? (/Thread-Jak-zacz%C4%85%C4%87-kampani%C4%99-w-Google-Ads)

Jak zacząć kampanię w Google Ads? - wojowniczaIzaura - 08-18-2020 01:58 PM

Zdaję sobie sprawę z tego, że prowadzenie jakiejkolwiek działalności komercyjnej w sieci wiąże się z jej promocją. Wiadomo, najbardziej skutecznym sposobem jest włączenie płatnej kampanii reklamowej online. Z poradnika google ads dowiedziałam się o wielu zaletach reklamy Google Ads. Zatem od czego tak właściwie zacząć swoją przygodę w tym temacie? Z góry dziękuję za każdą wskazówkę i poradę.

Jak zacząć kampanię w Google Ads? - DonAtelloV - 08-18-2020 04:08 PM

Na wstępie zastanów się, czy chcesz samodzielnie realizować kampanie w Google Ads, czy raczej myślisz o agencji. To bardzo istotne. Ja polecałbym wybór agencji.

Jak zacząć kampanię w Google Ads? - wojowniczaIzaura - 08-18-2020 06:25 PM

Myślałam o samodzielnym przeprowadzeniu kampanii. Nie stać mnie na to aby zlecić to zadanie specjalistom, przynajmniej na początku mojego biznesu online.

Jak zacząć kampanię w Google Ads? - DannyD - 08-18-2020 08:20 PM

W takim przypadku załóż konto i spisz listę słów kluczowych, które mają prowadzić na Twoją stronę internetową. Pamiętaj, że muszą one być powiązane z treścią opublikowaną na firmowej lub sklepowej stronie. Najprościej chodzi o spójność reklamy z opublikowaną ofertą. Napisz teksty zgodnie z wytycznymi Google i określ wysokość budżetu. Gdy zrobisz to wszystko, dalsze kroki są już bardzo proste.

Jak zacząć kampanię w Google Ads? - Granicz - 08-18-2020 09:38 PM

Dobrze zaprojektowana kampania Google Ads przynosi naprawdę wymierne efekty. W przypadku mojego sklepu taka reklama przyniosła wzrost dochodów prawie o 50%. Samodzielnie prowadziłem kampanię. Wbrew pozorom to nie takie trudne. Oczywiście doświadczenie robi swoje. Życzę owocnych rezultatów!